Ken je vrijwilligers die zich inzetten voor jouw vrijwilligersorganisatie én voor wie het handig kan zijn om bij te houden wat voor vrijwilligerswerk zij doen?Bijvoorbeeld omdat ze nog jong zijn en nog werken aan opbouw van hun CV of omdat ze weinig zelfvertrouwen hebben en/of je ze wilt waarderen voor hun inzet?
Schrijf je dan in voor deze sessie en hoor meer over de app én hoe je deze onder de aandacht kunt brengen bij je vrijwilligers. Tijdens deze sessie neemt Sandy dos Reis je mee en geeft je een rondleiding in de app, ze vertelt wat het idee achter de app is en hoe de app werkt.
De app is binnenkort gratis beschikbaar via de App store en Play Store.
Doelgroep
Deze sessie is interessant voor onder andere vrijwilligerscoördinatoren, adviseurs van vrijwilligerscentrales en voor organisaties waar veel jongeren actief zijn of mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.
Spreker
Deze kennisboostsessie werd verzorgd door Sandy dos Reis, adviseur Vrijwillige Inzet en adviseur vrijwillige inzet en bedenker van de app Mijn Vrijwilligersreis.
.png)
Deelnemen
Je kunt je niet meer aanmelden voor deze sessie. Wil je deze kennisboostsessie toch nog graag bijwonen? Klik dan op deze MS Teamslink om direct deel te nemen.
Wanneer ontvang je de deelnamelink?
Uiterlijk 1 dag voor de kennisboostsessie ontvang je de deelnamelink in MS Teams per e-mail. Heb je vragen? Mail Iris de Jong (i.dejong@nov.nl).